prijswinnaars tt 2009

PRIJSWINNAARS TT 2009

HG. NAAM SOORT PNT. PRIJS

 

6 THIJS A. WIT RECESSIEF 92 K.EK.GR.10

6 THIJS A. ALBINO RECESSIEF 91 K.EK.GR.11

6 THIJS A. WIT RECESSIEF 90 K.EK.ST.HG.6

 

7 AERDE VAN GEEL INTENSIEF 91 K.EK.GR.12

7 COUSIN J.P. GEEL SCHIMMEL 91 K.EK.GR.13

8 ZEEGERS J. ROOD INTENSIEF 91 K.EK.GR.15

8 BUNDER A. VAN DE ROOD SCHIMMEL 91 K.OK KANARIES

8 BUNDER A. VAN DE ROOD SCHIMMEL 91 K.EK.GR.16

 

9 MARTENS R. ZWART ROOD INTENSIEF 91 K.EK.GR.20

9 ZUILEKOM C. VAN ZWART WIT DOMINANT 91 K.EK.GR.18

9 SMET H. DE ZWART GEEL INTENSIEF 93 K.EK.GR.19 + BONDSKRUIS

9 ZUILEKOM C. VAN ZWART GEEL INTENSIEF 92 K.EK.GR.19+BM

 

11 NICOLAAS H AGAAT GEEL INTENSIEF 91 K.EK.GR.25

11 SEGERS JESSICA AGAAT ROODIVOOR INT. 92 K.EK.GR.26

 

12 MARTENS R. ISABEL ROOD INTENSIEF 92 K.EK.GR.29

 

13 BUNDER A. VAN DER AGAATPASTEL GEEL SCHIM. 92 K.EK.GR.31

15 NICOLAAS H AGAATOPAAL GEEL INT. 91 K.EK.ST.HG.15

15 NICOLAAS H AGAATOPAAL GEEL INT. 90 K.EK.GR.37

 

21 SMET H. DE ZWARTKOBALT GEEL SCHIM. 91 K.EK.GR.55

 

31 MUL J. DE NOORDHOLLANDSE FRISE 92 K.EK.GR.156

 

32 DOBBELAAR J. JAPAN HOSO MELANINE INT. 92 K.EK.GR.169

32 KRAKER W. DE MUNCHENER 91 K.EK.GR.167

32 KRAKER W. DE LLARGET ESPANOL 91 K.EK.GR.175

32 MUL J. DE YORKSHIRE MELANINE SCHIMMEL 93 K.EK.GR.171

32 VISSER R. YORKSHIRE LIPOCHROOM SCHIM. 92 BM

32 DOBBELAAR J. SCOTCH FANCY LIPOCHROOM INT. 92 K.EK.GR.168

32 MUL J. DE BELGISCHE BULT 91 K.EK.GR.166

32 VISSER R. SCOTCH FANCY LIPOCHROOM INT. 90 1E PR.STAM.HG.32

32 AERDE R. VAN SCOTCH FANCY LIPOCHROOM SCHIMMEL 91 K.EK.STAM.HG.32

32 DOBBELAAR J. SCOTCH FANCY LIPOCHROOM INT. 91 1E PR.EK.GR.168

 

33 VINKE JOH. FIFE FANCY LIPOCHROOM INTENSIEF 93 K.EK.GR.182

33 DOBBELAAR J. FIFE FANCY MELANINE INTENSIEF 92 1E PR.EK.GR.182

33 DIANNE MEESEN FIFE FANCY MELANINE INTENSIEF 91 K.JEUGD.EK.GR.182

33 DOBBELAAR J. FIFE FANCY MELANINE INTENSIEF 91 1E PR.STELLEN KANARIES

33 DOBBELAAR J. FIFE FANCY MELANINE INTENSIEF 92 K.EK.STAM.HG.33

33 DOBBELAAR J. FIFE FANCY MELANINE INTENSIEF 92 2E PR.EK.GR.182+BM

33 MELVIN VISSER BORDER MELANINE SCHIMMEL 90 K. JEUGD EK.GR.181

33 VINKE JOH. BORDER BONT INTENSIEF 91 1E PR.EK.GR.181

33 VINKE JOH. BORDER BONT INTENSIEF 91 K.EK.GR.181

 

34 MUL J. DE GLOSTER CORONA GEKUIFD 89 K.EK.ST.HG.34

34 VISSER R. GLOSTER CONSORT GLADKOP 93 K.EK.GR.185.+TROFEE

DALLINA

34 MUL J. DE. GLOSTER CONSORT GLADKOP 92 1E PR. EK.GR.185

34 MELVIN VISSER GLOSTER CORONA GEKUIFD 92 K. JEUGD EK.GR.188

34 MUL J. DE GLOSTER CORONA GEKUIFD 92 1E PR. EK.GR.188 +

KAMP.STEL KANARIES

34 DOBBELAAR J. GLOSTER CORONA GEKUIFD 92 K. EK.GR.188

 

40 SEGERS D.F.E. GRIJS MAN 91 K.EK.STEL TROPEN

40 SEGERS D.F.E. GRIJS MAN 91 K.EK.GR.201

 

42 SEGERS D.F.E. BLEEKRUG GRIJS M 91 K.EK.GR.205

 

44 SEGERS D.F.E. GETEKEND WITKOP GRIJS MAN/POP 91 K.EK.GR.216

 

45 GOETHEM A. VAN ZWARTBORST GRIJS 91 K.EK.GR.221

 

47 DEKKER R. TIMOR ZEBRAVINK WILDVORM 91 K.EK.GR.239

 

50 DEKKER R. ZILVERBEKJE WILDKLEUR 91 K.JEUGD + STELLEN EK

TROPEN

 

50 DEKKER R. ZILVERBEKJE DONKERBUIK BRUIN 91 K.EK.GR.271

 

51 AERDE R. VAN RIJSTVOGEL WILDKLEUR 91 K.EK.GR.276

51 AERDE R. VAN RIJSTVOGEL ZWARTOOG WIT 91 K.EK.STAM HG.51

51 AERDE R. VAN RIJSTVOGEL ZWARTOOG WIT 93 K.EK.GR.280+BM

 

52 DEKKER R. ROODKOP LICHTGROEN PAARSBORST 91 K.EK.GR.283

 

54 DEKKER R. BINSENASTRILDE WILDKLEUR P 92 K.EK.GR.291

 

60 ZEEGERS J. SIJS X KANARIE 91 K.EK.GR.343

60 ZEEGERS J. PUTTER X KANARIE 92 K.OEK BASTAARDEN

 

64 KRANS J. GROTE BARMSIJS WILDKLEUR 93 K.EK.GR.411

64 KRANS J. GROENLING AGAAT M 92 K.EK.GR.455

 

60 THIJS A. MEXICAANSE ROODMUS X KANARIE 92 K.EK.GR.343

 

70 VLAENDEREN T.V. KOBALTBLAUW 92 1E PR.EK.GR.486

70 VLAENDEREN T.V. HEMELSBLAUW 93 K.EK.GR.486

70 VLAENDEREN T.V. HEMELSBLAUW 91 K.EK.STELLEN PARKIETEN

70 VLAENDEREN T.V. OPALINE CINNAMON GRIJSGROEN 91 K.EK.GR.488

71 BOIDIN R. ALBINO 91 K.EK.GR.491

71 VLAENDEREN T.V. SPANGLE GRIJS 93 K.EK.GR.501

 

73 FOLKERSMA R. GRIJSRUG DWERGPAPEGAAI 92 K.EK.GR.511

 

74 AUDENAERT E. AGAPORNIS FISCHERI LGR. WILDKL. 92 K.EK.GR.531

74 AUDENAERT E. AGAPORNIS FISCHERI LGR. WILDKL. 92 K.EK.STAM HG.74

 

77 SCHOOF E.F. AGAPORNIS ROSEICOLLIS LUTINO 92 2E PR.EK.GR.572

77 BONSEL M. AGAPORNIS ROSEICOLLIS LICHTGROEN 92 K.EK.GR.571

77 BONSEL M. AGAPORNIS ROSEICOLLIS PALLID 93 K.EK.GR.572

77 AUDENAERT E. AGAPORNIS ROSEICOLLIS ORANJE 93 1E PR. EK.GR.572

 

81 DANKAART J. MUISPARKIET BLAUW 91 K.EK.GR.891

81 DANKAART J. AYMARA PARKIET WILDKLEUR 91 K.EK.GR.591

81 DANKAART J. BRUINOORPARKIET 91 K.EK.GR.623

 

82 DANKAART J. BOURKSPARKIET WILDKLEUR MAN 93 K.EK.GR.631

82 DANKAART J. BOURKSPARKIET OPALINE MAN/POP 91 K.EK.GR.641

 

83 GROENE P.C.DE VALKPARKIET WILDKLEUR MAN 91 K.EK.GR.661

 

87 ZUILEKOM C. VAN DRIEKLEUR GLANSSPREEUW 93 K.EK.GR.696 + K.DERBY

 

93 BUNDER A. VAN DER LACHDUIF WILDKLEUR 91 K.OK TROPEN /DUIVEN

93 BUNDER A. VAN DER LACHDUIF WILDKLEUR 91 K.EK.GR.801

 

94 COCK P. DE BERGPARKIET WILDKLEUR MAN 92 K.OK.PARKIETEN

94 COCK P. DE HALSBANDPARKIET WILDKLEUR MAN 91 K.OEK.PARKIETEN